خانه / کوالالامپور / جاذبه های گردشگری کوالالامپور / بهترین مسیرها برای ماجراجویی

بهترین مسیرها برای ماجراجویی

طبق رسم همیشگی، در ابتدا کاری که می کنیم بستن یک کوله ی مناسب و مجهز برای یک سفر ماجراجویانه ی پر چالش است. از آن جایی که ما چندین مسیر را برای مسیرهای ماجراجویی در مالزی در نظر داریم، پس باید کوله ای بسیار مجهزتر و در عین حال سبک تر از دیگر کوله های خود را ببیندیم. به هر حال این سفر هم همانند دیگر ماجراجویی های ما چالش هایی را با خود به همراه دارد اما نباید زیاد هم در عین دقت، وسواس به خرج داد.  در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری کوالالامپور در مورد بهترین مسیرها برای ماجراجویی بیشتر صحبت می کنیم.

به نظر من قمقمه ی دو جداره برای حفظ دمای مطلوب آب، چند بسته شکلات، مقداری داروهای اولیه و مورد نیاز، پاور بانک، نقشه، کرم ضد آفتاب، عینک آفتابی و دیگر وسایلی را که فکر می کنید در طول این سفر ماجراجویانه به آن نیاز دارید را در کوله ی خود به همراه داشته باشید.

در حال حاضر و تا اواخر مهر ماه اگر به این سفر ماجراجویانه بروید، می توانید از لباس های سبک و تابستانی استفاده کنید ولی اگر زمانی به این سفر رفتید که هوا رو به سردی گذاشت این توصیه را از ما بپذیرید، کمتر از زمان های دیگر خوش نخواهید گذراند. مسیرها به ماجراجویی در مالزی ختم می شوند

درباره ی کفش مناسب هم که می دانید، توصیه ی ما همیشه کفش هایی مقاوم، سبک، منعطف و راحت است. قبل از این که مسیرهای مختلف مسیرهای ماجراجویی در مالزی را برای شما در این متن ذکر کنیم، لازم است که این نکته را بدانید که مالزی مملو از مسیرهای مختلف ماجراجویی است و تنها کافی است که شما بدانید که به سمت کدام مسیرها رهسپار خواهید شد.

بیایید اول با ماجراجویی در مسیرهای طبیعی را آغاز کنیم. در ایالت پاهانگ مالزی، که یکی از بلندترین قله های غربی مالزی است که ۲۱۸۷ متر ارتفاع دارد. این کوه در میان جنگل تامان نگارا قرار گرفته است و به عنوان یکی از بهترین مناطق برای طبیعت گردی، کوهنوردی و ماجراجویی است. می دانید هیجان حضور در کوهنوردی ایالت پاهانگ چیست؟

برای رسیدن به این قله شما باید از مسیری بروید که ۴ الی ۷ روز طول خواهد کشید و شما در این مسیر از میان جنگل ها، رودخانه ها و کوهستان ها می گذرید. پیشنهاد می کنیم که این مسیر مسیرهای ماجراجویی در مالزی را حتما با یک راهنما و کسی که به این مسیر وارد است بروید.

برای این که به این ماجراجویی ها در مالزی بروید، در بهترین فصل ممکن قرار داریم  و شما می توانید با تور مالزی الی گشت به این سفر ماجراجویانه با بهترین امکانات در مالزی بروید.

ماجراجویی در مالزی

مسیر بعدی ما برای ماجراجویی از غرب مالزی می گذرد. در واقع می خواهیم برای غواصی کردن به ایالت ترنگانو و به جزیره ی ردانگ برویم. باور کنید جهان زیر آب آنقدر دیدنی و زیبا است که گویا در انتظار این بوده است که شما برای دیدار آن به زیر آب بروید.

در سایت های مختلف غواصی این جزیره، شما به تماشای جزایر مرجانی و سواحل استوایی آب های جزیره ی سیپادان در ایالت صباح می روید و در این ماجراجویی شما با دنیایی دیگر منتها از زیر آب آشنا می شوید. برای این که به این سفر هبیجان انگیز بروید، باید این نکته را بدانید کشتی ها در ساعات مشخصی از روز از مرکز ایالت به سمت جزیره ی ردانگ به راه می افتند و بعد از گذشت حدود یک ساعت و نیم به مقصد خود برای غواصی خواهیبد رسید. موافقید تا کمی هیجان سفر را بیشتر کنیم؟

بیایید تا به زیپ لاین هیجان انگیزی در همین ایالت صباح و در بورنئو برویم. ارتفاع این زیپ لاین ۵۳۰ متر است اما این ارتفاع تنها عامل محبوبیت این زیپ لاین نیست بلکه چشم اندازهای طبیعی که در این مسیر وجود دارد را می توان به جرات عامل منحصر به فرد بودن این ورزش هیجان انگیز در مالزی معرفی نمود. مسیرهای ماجراجویی در مالزی در مسیر این زیپ لاین، حتی به دریای چین جنوبی هم می رسد که البته شجاعت فراتر از انتظار شما را می طلبد.

مطلب پیشنهادی

چند جاذبه گردشگر خاص مالزی

یکی از مواردی که سبب معروف شدن بیش از پیش کشور مالزی شده است، جاذبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *