خانه / کوالالامپور / تور کوالالامپور / هتل سوکاسا کوالالامپور
هتل سوکاسا کوالالامپور
هتل سوکاسا کوالالامپور

هتل سوکاسا کوالالامپور

مالزی یکی از کشور هایی است که سفر به آن بسیار آسان است و می توانید لذت یک سفر دلنشین را تجره نمایید البته باید این مورد را در نظر داشته باشید که قبل سفر خود حتما در مورد هتل های شهر مورد نظر نظر اطلاعات کافی را در نظر داشته باشید. در ادامه در مورد هتل سوکاسا کوالالامپور بیشتر صحبت خواهیم کرد.

از جمله هتل های کوالالامپور این هتل زیبا می باشد. این هتل نمایی از ساختار شهری کوالالامپور و مرکز نمایشگاهی عظیم بدست می دهد و آپارتمان هایی کاملا فراهم با آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری جداگانه ارائه می دهد. تالار ورزشی و آبگی فضای باز نیز در آن فراهم شده اند.این هتل که تنها چند بلوک از مرکز شهر فاصله دارد، ۲ کیلومتر تا برج های دوقلوی و ۳ کیلومتر با مرکز خرید  فاصله دارد. همه سوئیت ها به سیستم تهویه هوا، حمام اختصاصی با همه ی امکانات، كامپیوتر صفحه تخت و آشپزخانه ای با صورت اختصاصی پخت وپز و یخچال معمولی مهیا می باشند.


مهمانان می توانند در تالار ورزشی كوشش کنند یا برای تامین مایهتاج خود به مرکز تجاری هتل مراجعه کنند. یک شاتل رایگان نیز بین هتل و مرکز نمایشگاهی و مرکز فروش و برزن ی چینی ها تازه در بلوار رفت و امد می کند. كاباره که در مجاورت حوضچه قرار گرفته انواع غذاهای آسیایی و غربی را سرو می کند. دسرهای بامزه و نوشیدنی ها نیز در کافه ی مستقر بر طبقه ی آخر بنا قابل سفارش هستند.


هتل نوماد سوکاسا در خیابان مهم آمپنگ واقع شده است و اقامتی سرشار از راحتی را به خاطر گردشگران تور کوالالامپور تهیه می کند. ابزار حمل و نقل همگانی شبیه مترو نیز از محل هتل قابل  دسترس است . امکانات این هتل ۴ ستاره به خاطر گردشگران جذاب و ارضا بخش بوده و از رنگارنگی و کیفیت مازاد بهره مند می باشد. کادر خدماتی هتل نیز شبانه روز بابت برقرای آرامش میهمانان تكاپو کرده و بهترین سرو ها را به شما ارائه می نمایند .


هتل ۴ ستاره ی سمبل سوکاسا دربردارنده سوئیت های بزرگ تر در ادامه سفارتخانه های گذرگاه جالان امپنگ در شهر کوالالامپور می باشد و دیدنی هایی چون سفارتخانه ها ، برج های پطروناس ، برج کوالالامپور و منطقه بوکیت بینتانگ در نزدیکی آن واقع هستند.
سرویس مفتی و غیررایگان حمل و نقل هتل همواره برای انتقال مهمانان به جاذبه های تفریحی و دیدنی های شهر در اختیار است. متوسط میزان ی اتاق ها در هتل سوکاسا ۶۸۹ فوت چهارضلعی است و همگی آنها شامل اتاق نشیمن جداجدا ، اتاق خواب ، آشپزخانه ، امکانات و وسایل پخت وپز هستند که امکاناتی چون مسكن خصوصی خودتان را راجع به شما فراهم آورده اند.

مطلب پیشنهادی

هتل سیتروس کوالالامپور

هتل زیبای سیتروس در مرکز شهر کوالالامپور قرار گرفته است. این هتل سه و نیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *