خیابان جالان عبد الرحمان

مراکز مهم خرید در مالزی

یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور و مالزی مراکز خرید بی نظیر آن می باشند؛ بخصوص برای مردم کشور ما که علاقه وافری به خرید دارند. در مقاله پیش رو قصد معرفی مراکز مهم خرید در مالزی را داریم.

مرکز خرید بزرگ میدان تایمز

در صورتی که قصد دارید هم به تماشای مارک‌های معروف بپردازید و هم جنس‌های نسبتا ارزانی پیدا کنید، این مرکز خرید گزینه بسیار مناسبی است، زیرا هم این توانایی را دارید که یک خرید لوکس داشته‌ باشید، هم می‌توانید اجناس ارزان قیمت تولیدات مالزی و چین را پیدا کنید.

مرکز خرید بزرگ میدان تایمز
مرکز خرید بزرگ میدان تایمز

در این مرکز خرید که دارای چندین طبقه می باشد هر چیزی که بخواهید پیدا می‌شود؛ از لباس و کفش گرفته تا اسباب‌بازی ها و انواع وسایل ورزشی؛ بعلاوه در طبقه پنجم این مرکز خرید بزرگ نیز یک شهربازی بی نظیر قرار دارد که یکی از بهترین شهربازی‌ها در شرق آسیاست. همچنین در طبقه دهم فروشگاه هم سینمای سه بعدی وجود دارد که می توانید سری هم به آن بزنید.

مرکز خرید بزرگ میدان تایمز
شهر بازی مرکز خرید بزرگ میدان تایمز

فروشگاه زنجیره ای جاینت

فروشگاه های زنجیره ای جاینت که در مالزی قرار گرفته اند، غالبا نمایی قدیمی شکل دارند که معمولا بجز تهیه نیازهای ضروری خانه چیز دیگری نمی توان در آنها پیدا کرد و هیچ فضایی هم برای تفریح درنظر گرفته نشده است. در بخش پوشاک آن نیز نباید انتظار دیدن برندهای معروف دنیا را داشته باشید. البته اجناس این فروشگاه ها تاحدودی ارزان تر از فروشگاه های “جاسکو” ارائه می گردند.

چه چیزی را از چه مکانی تهیه کنید؟

خیابان جالان عبد الرحمان مکانی است که در آنجا قادر خواهید بود اغلب كالاهای ارزان قیمت را تهیه كنید. در صورتی هم که قصد خرید پارچه را دارید، بهترین محل فروشگاه‌های كامدار و ناگویا هستند كه در جالان عبد الرحمان هم چند شعبه از آن پیدا می شود.

خیابان جالان عبد الرحمان
خیابان جالان عبد الرحمان

اما اگر در جست و جوی كالاهای ارزان قیمت دیگری همچون لوازم تزیینی هستید بد نیست سری به فروشگاه‌های زنجیره ای مای دین بزنید. در صورتی که به دنبال لباس‌های مناسب و با كفیت هستید در زمان های تخفیف، حتما به فروشگاه‌های جاسكو بروید زیرا که در این فروشگاه ها لباس‌های بسیار زیبایی با برندهای مشهور همراه با تخفیف های خیلی خوب البته تنها در ایام خاص پیدا خواهید کرد.

مطلب پیشنهادی

پارک های ملی مالزی

مالزی کشوری چند فرهنگی با پرسپكتیو و طبیعتی تماشایی است که این نعمت ها را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *