خانه / پنانگ / رستوران های محبوب پنانگ
رستوران های محبوب پنانگ
رستوران های محبوب پنانگ

رستوران های محبوب پنانگ

کنار هم قرار گرفتن چندین فرهنگ و آداب و رسوم چند قومیت، در یک کشور فوق العاده زیبا به نام مالزی، این کشور را کاملا منحصر به فرد کرده است  قطعا با جرات می توان گفت که یکی از زیبا ترین کشورهای دنیا مالزی می باشد که می توان تجربه ای متفاوت از یک سفر لذت بخش را به داشته باشید. در ادامه این مطلب به رستوران های محبوب پنانگ خواهیم پرداخت که ممکن است برای شما جذاب باشد.

رستوران Hot Wok

یکی از رستوران های پنانگ که می توانید یک فضای بسیار لذت بخش رو در آن تجربه کنیم و غذاهای خوشمزه و دلچسب آن لذت ببرید این رستوران می باشد. این رستوران بهتریت رستوران پراناکن شناخت است، تهیه غذاهای بسیار لذیذ و محلی در فضایی آرام از خصوصیات بسیار بارز این رستوران می باشد. طراحی چیدمان چوبی این رستوران نیز بر زیبایی این رستوران تاثیر بسیار زیادی دارد.

رستوران Hot Wok
رستوران Hot Wok

 

اگر قصد این را دارید که در این رستوران غذای دلخواه خودتان را نوش جان این رستوران در خیابان
۳-H Jalan Pantai Molek, Tanjong Tokong قرار گرفته است که به راحتی می توانید به این رستوران دسترسی پیدا کنید.

رستوران Ocean Green

برای اینکه بتوانید فضای فوق العاده دل نشین و رویایی را در رستورانی در پنانگ بگذرانید و غذاهای بسیار لذیذ یک رستوران لذت ببرید می توانید یک میز را در این رستوران برای یک شب رویایی رزرو کنید. این رستوران اضافه بر سرو غذاهای بسیار لذیذ و غذاهای مطبوع دریایی به شما اجازه داده می شود تا بر روی بالکنی که در مقابل دریا قرار گرفته است شام خود را میل کنید. در این رستوران گونه های مختلف غذاهای بسیار لذیذ دریای ، غذاهای قابل طبخ موجود است.

رستوران Ocean Green
رستوران Ocean Green

 

این رستوران در خیابان ۴۸F Jalan Sultan Ahmad Shah واقع شده است.

رستوران Nonya Secrets

اگر علاقه زیادی به غذاهای چینی دارید و دوست دارید که غذای خود را در مکانی میل کنید که با تمام رستوران های چینی فرق بسیار زیادی می کند این رستوران می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این رستوران اغلب غذاهای چینی و مالایی تهیه می کنند ولی همین علت سبب شده تا توریست های زیادی به این رستوران روی آوردند. در منوی اصلی این رستوران غذاهای دریایی و ماهی های تند بسیار فراوانی موجود می باشد.

رستوران Nonya Secrets
رستوران Nonya Secrets

 

رستوران Bali Hai

اگر بخواهیم در مورد این رستوران بیشتر برای شما بگوییم می توان به این مورد اشاره کنیم که پنانگ به گونه ای طراحی شده است که چراغ های نئونی ملالت دکور کلبه مانند آن را از بین می برند، در این رستوران گونه های مختلف آبزیان خوراکی دریایی را درون آکواریومی در رو به روی خود می بینیم که به هر طرف حرکت می کنند از خرچنگ و صدف و ماهی ها مختلف تنها بخش کوچکی از غذاهای این رستوران می باشد.

رستوران Bali Hai
رستوران Bali Hai

 

از دیگر ویژگی هایی که می توان در مورد این رستوران نام برد این است که فقط به این نیاز است که از میان آنها غذای مورد علاقه خود را انتخاب نمایید تا در هنگامی که از آکواریوم دیدن می فرمایید آشپز رستوران غذای شما را سرو کند. یکی از زیبا ترین بخش های این رستوران این است که غذاها در ظرف های گوناگونی به شیوه آسیایی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *