خانه / اطلاعات سفر به مالزی / نکته های الزامی برای تور مالزی در نوروز ۹۷
نکته های الزامی برای تور مالزی در نوروز 97
نکته های الزامی برای تور مالزی در نوروز 97

نکته های الزامی برای تور مالزی در نوروز ۹۷

مالزی یکی از کشورهایی است که با هزینه ی بسیار کمی می توانید به این کشور زیبا سفر کنید و از زیبایی های بی نظر آن در کنار دوستان خود در نوروز ۹۷ لذت ببرید. شام خوردن در هتل های لوکس اضافه گرانتر از مطعم های بوم زاد است. به طور حدوسط صبحانه و میانه روز در یک كاباره نادره و عادی ثنایا ۲۵۰ bath تا ۵۰۰ bath  كم ارزش تر از هتل های ارزشمند می باشد. یک شام عالی به خاطر هر نفر در بانکوک و شهرهای ساحلی تایلند ۱۰۰۰ bath خواهد بود. شام خوب ثغور ۶۰۰ bath و شام ارزانتر آن ثغور ۳۰۰ bath  بورس دارد یکی از دوست داشتنی ملیح ترین كوشش جستجو های سفر در تور تایلند، كون جنگاوری می باشد. چندین پارک ملی با امکانات کمپینگ و نیز چند آبخست بود دارد. کمپینگ در هستی و عدم وحش را پند نمی کنیم زیرا دزدیدن و راه زنی زیاد است. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به مالزی در مورد نکته های الزامی برای تور مالزی در نوروز ۹۷ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Bildergebnis für malaysia

تایلند به جز در ناحیه شرجی شمالی با بدترین زمستان، آب و هوای عطا دارد. نوامبر تا فوریه بهترین ماهها در بانکوک هستند که فصل خنک نامیده می شوند. در این فصل دما ممتاز بوده و تری کمتر است و حكماً به كمی نیز بارش می بارد.برای آب و هوای استوایی شكل نخی كم قیمت تر است. یک ژاکت سبک نیز در پوست سفر به تپه ها در زمستان به دردتان می خورد. بی زن مکان دیگری که در آن دریافتن سرما می کنید مهمانخانه های دارای آمیختگی مقبول می باشد.

بهتر است از پنهان سازی شكل هایی که سبب ملاحظه می شوند دوری کنید. تایلندی ها درمورد نهفتگی پز به جز در كرانه ها سخت گیر هستند.اگر با هتل، فروشنده، تمشیت یا انحصار در تایلند وابسته اسیر مشکل قطعی نباید کنترل خود را از دست بدهید. اگر شکایت شما تأثیری روی فرد و مؤسسه وضعیت نظر نداشت با اداره سفر تایلند رایزنی کنید؛ در موارد جدی شرطه گردشگری می تواند در حل مشکل به شما کمک کند.

در هر کجای کشور از هر تلفنی می توانید با ۱۱۵۵ ارتباط بگیرید؛ این اپراتور انگلیسی اصطلاح نزدیکترین افسر محتسب گردشگری به شما را وصل می کند.شرایط آزادراه بسان غزارت از کشورهای آسیایی، رانندگی از سمت چپ اعمال می شود. بدلیل ترافیک شدید، آلات رانندگی در کلانشهر بانکوک راحت و بغرنج است.اوج ترافیک در کل روز است و ارمل یک مكث کوچک دارد. در مبصر مبصر بزرگ تر تر راههای حقیقی شهر رانندگان افزون بی دقت رانندگی می کنند و در هر کجای صراط که بخواهند حرکت می کنند.

وقتی با رسم رانندگی محلی مانوس شوید محتاج زدودن که بسی دقت کنید. ایضاً در بلوار های یکطرفه هوشیار و بی هوش اتوبوس هایی باشید که از رو به رو به شما نزدیک می شوند.بر پایه دستورالعمل ها و مسلك تایلند، درعوض جهت رانندگی در شهرهای این کشور لزوم به گواهینامه بین المللی دارید.سوخت: تقطیرشده نفت به پوست مبتذل و دكان در معرض توان است. پمپ سوخت و گازوئیل ها درعوض جهت مزد جویی در قدرت پیش از زمانه ۱۰ شب می بندند.

نکته های الزامی برای تور مالزی در نوروز 97

جریان برق میزان در تایلند ۲۲۰ ولت است. ندرتاً سرا های هتل ها راجع به حساب ریش تراشه خراش دارای پریز برق می باشند. ازخودگذشته نیز سوکت های ۱۱۰ ولت دارند. پریزها دارای دو پین بوده و باید ودیعه درستكاری به محلی که از آن می آیید اداپتور یا ترانسفورمر داشته باشید.ساعت کاری ۸:۳۰ صبح تا ظهر و ۱ تا ۴:۳۰ بعداز ظهر، دوشنبه-جمعه به خاطر دفاتر دولتی است. بانکها ۸:۳۰ صبح تا ۳:۳۰ بعد از ظهر تا ۳:۳۰ بعد از ظهر باز هستند. دكان های مبصر بزرگ تر معمولاً هفت روز هفته ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز هستند و در طول فصل های غوغا تا ۱۱ شب باز هستند.

در تایلند بیش از ۹۰ درصد شلوغی بوداییان هستند، اما ادامه سیر نیز قرین اسلام (بویژه در كنارها و شمال تایلند)، مسیحی، نوكر هندی برهمایی و ترك و كالا اقسام سنن طریقت ها روح یقین در این کشور آستان دارند.

مطلب پیشنهادی

آشنایی با کاخ سلطنتی جواهر شرق

آشنایی با کاخ سلطنتی جواهر شرق

یکی از باشکوه ترین کاخهای گیتی افق ها خلق شده در مالزی . این کاخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *