خانه / کوالالامپور / تور کوالالامپور / در کوالالامپور به کدام هتل نرویم؟!!!
در کوالالامپور به کدام هتل نرویم؟!!!
در کوالالامپور به کدام هتل نرویم؟!!!

در کوالالامپور به کدام هتل نرویم؟!!!

بی شک کوالالامپور، پایتخت مالزی یک از زیباترین شهرهای آسیاست که با آب و هوای خاص استوایی خود هر ساله میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر جهان بخصوص ایران می باشد. این شهر از حیث داشتن جاذبه های گردشگری فراوان زبان زد خاص و عام است. اما اگر به این شهر سفر کردید قصد دارید در کدام هتل اقامت کنید؟ در مقاله پیش رو بجای معرفی کردن بهترین هتل های کوالالامپور می خواهیم یکی از بدترین هتل های این شهر را معرفی کنیم! پس با ما همراه باشید تا به این پرسش پاسه دهیم که در کوالالامپور به کدام هتل نرویم؟!!!

در کوالالامپور به کدام هتل نرویم؟!!!
در کوالالامپور به کدام هتل نرویم؟!!!

هتل داینستی (Dynasty) کوالالامپور در سال های نه چندان دور یکی از اقتصادی ترین هتل های شهر بود که تسهیلات رفاهی مناسبی نیز داشت و به همین علت توانست ستاره چهارم خود را نیز کسب کند. اما به تدریج با یک شیب نزولی تند مواجه شد و مجبور به پس دادن ستاره چهارم خود شد! آن هم دلیلی ندارد جز بی کیفیتی خدمات هتل و در نتیجه ناراضی بودن مسافران آن.

اما اگر تصاویر زیر را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که این هتل شاید حتی لیاقت داشتن ۳ ستاره را هم نداشته باشد و ۱ ستاره هم برایش کافی باشد. به همین دلیل این روزها اکثر اتاق های این هتل خالی از مسافر می باشد.

استفاده کردن از مبل و تخت های فرسوده و غیر استاندارد در شماری از اتاق ها باعث شده که این هتل دیگر چندان باب میل مسافران از جمله هموطنان ما نیز نباشد. حتی بعضی از مسافرین نیز اظهار داشتند که وسایل برقی اتاق ها از جمله تلویزیون، یخچال، گاوصندوق الکترونیکی و… نیز به درستی کار نمی کنند و بدتر از آن، وجود حشرات موزی زیاد از جمله سوسک(!) در این هتل می باشد.

و البته ناگفته نماند که شنیده شده است که متاسفانه اتاق های بی کیفیت این هتل در اختیار ایرانیان قرار داده شده و اتاق هایی که کیفیت بالاتر و مناسب تری دارند در اختیار توریست های دیگر کشورها قرار می گیرد!
البته این هتل تقریبا در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد و متاسفانه مسئولان هتل از این امتیاز خود به درستی استفاده نکرده اند و با وضع موجود حتی سقوط بیشتر ارزش این هتل در آینده نیز خیلی دور از دسترس نخواهد بود.

مطلب پیشنهادی

هتل رادیوس اینترنشنال کوالالامپور

هتل رادیوس اینترنشنال کوالالامپور

هتل شیک و مدرن رادیوس اینترنشنال در شهر کوالالامپور واقع شده است. این هتل زیبا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *