خانه / کوالالامپور / مالزی و پیشرفت آن در حوزه اقتصادی
مالزی و پیشرفت آن در حوزه اقتصادی

مالزی و پیشرفت آن در حوزه اقتصادی

مالزی یکی از معدود کشور هایی است که هر ساله حجم بسیار بالایی از توریست را به خود جذب می کند. از این رو دولت مالزی سرمایه گذاری بسیار زیادی را به روی این صنعت کرده و بازدهی فوق العاده ای را نیز دریافت کرده است.

همانطور که پیشتر ذکر شد پیشرفت های کشور مالزی بسیار قابل مشاهده بوده و برای توریست ها جذاب است. از این رو با ساخت جاذیه های گردشگری اقتصادی و دیدنی در مالزی حجم توریست در این کشور کنترل می شود. مرکز تجارت جهای مالزی که برج های دو قلوی به هم متصل، بنای اصلی آن است که در نوع خود کم نظیر است. در ادامه در مورد مالزی و پیشرفت آن در حوزه اقتصادی برای شما بیشتر بگوییم.

مورد دیگری که کشور مالزی به آن بسیار رسیده و سرمایه گذاری خوبی کرده است موضوع نگهداری و معرفی بنا های تاریخی این کشور است. هر کشوری به هر میزان که بنای تاریخی داشته باشد، به دو اصل دیگر نیز نیاز دارد.

مالزی و پیشرفت آن در حوزه اقتصادی

اولین نکته ی بسیار مهم در این زمینه امنیت است که برای هر توریستی اهمیت بسیار بالایی دارد. در این زمینه دولت مالزی توانسته است که بدون هیچ مشکلی، امنیت را برای مسافران مالزی فراهم کند. با دسترسی به همین یک مورد که در بسیاری از کشور های جهان یا وجود ندارد و یا با تبلیغات منفی به نظر می رسد وجود ندارد، حجم توریست مالزی چندین برابر شده است.

موضوع اصلی دوم تبلیغات برای شناخته شدن است:

کشور مالزی با ساخت بنای تجارت جهانی و جلب توجهات توریستی به این منطقه توانست تبلیغات بسیار خوبی برای صنعت توریستی خود انجام بدهد. با این کار کشور مالزی نه تنها برای همین بنا، بلکه برای سایر مناطق توریستی خود نیز توانست تبلیغات گسترده ای کرده و به معرفی این کشور در صنعت توریستی بین المللی بپردازد.

تمامی این موضوعات برای سال ها در وپدولت مالزی مطرح بوده و زیر ساخت های بسیار زیادی را برای رسیدن به موقعیت کنونی فراهم کرده است. زیر ساخت های فرهنگی و اجتماعی برای برخورد با توریست ها، زیر ساخت های شهری برای معماری، شهر سازی و مکان های تفریحی مناسب برای توریست ها، زیر ساخت های امنیتی و پیشرفت در زمینه کنترل بحران های ممکن در زمینه توریست و امنیت و همچنین موضوعات این چنینی نمونه های پروش زیر ساخت مناسب برای گردشگری در مالزی است.

مالزی و پیشرفت آن در حوزه اقتصادی

علاوه بر جاذبه های طبیعی، برخورداری از آثار باستانی و جاذبه های مدرن شهری، مالزی را از سایر کشور های همسایه خود متمایز کرده و آن را به یکی از قطب های توریسم در منطقه و حتی دنیا تبدیل کرده است، یکی از مهم ترین شهرهای مالزی کوآلالامپور، پایتخت آن می باشد؛ این شهر بی نظیر در ساحل غربی شبه جزیره مالزی واقع شده و تلفیقی ازبافت سنتی و مدرن می باشد به طوری که در کنار ساختمان های قدیمی صدساله می توانید آسمان خراش های مدرن را ببینید. از جمله جاذبه های دیدنی این شهر می توان به برج‌های دوقلوی پتروناس، آکواریوم KLCC، پارک آبی سان‌وِی اشاره کرد.

با تمام توضیحات بالا مالزی یکی از بهترین انتخاب ها برای ایرانیان است که می توانند با استفاده از تور مالزی از یک سفر دلنشین و حیجان انگیز لذت ببرند. شما در طول سفر به مالزی هم از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستید و هم زیبایی هایی که شاید در کشور های اروپایی با هزینه ای بسیار بالاتر قابل تجربه است را تجربه می کنید. از همین رو مالزی یکی از بهترین انتخاب ها برای سفر های خارجی شماست.

مالزی و پیشرفت آن در حوزه اقتصادی

در برخی سفر های خارجی، شما ممکن است نیاز به خدمات خاصی در برابر پرداخت هزینه ی بالاتری دارید. برخی از افراد بر این باورند که خدمات VIP و خدمات CIP به صورت تشریفاتی است و نیازی به آن نیست. اما نکته ی اصلی این است که به نصبت ماهیت کلی سفر شما ممکن است به این خدمات نیاز باشد. به طور مثال در بسیاری از سفر های کاری که رده بندی اهمیتی بسیار بالایی دارد شما باید به این نوع خدمات روی بیاورید تا در کمترین زمان و بهترین خدمات از مشکلاتی که ممکن است رویه کاری شما را به خطر بیندازد روبرو شوید.

 

 

 

مطلب پیشنهادی

چگونگی اخذ بلیت هواپیما برای سفر کوالالامپور

چگونگی اخذ بلیت هواپیما برای سفر کوالالامپور

برای بینش رویت از بازپسین آتمسفر پته کوالالامپور، در بخش جستجوی پرواز، مقدمه نوع بلیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *