خانه / کوالالامپور / رستوران های مشهور کوالالامپور
رستوران های مشهور کوالالامپور
رستوران های مشهور کوالالامپور

رستوران های مشهور کوالالامپور

مالزی یکی از زیبا ترین کشورهای خاور دور می باشد که از هر جنبه ی گردشگری بسیار غنی می باشد. این کشور پوشیده شده از فضاهای سرسبز و گونه های مختلف حیوانات کمیاب دنیا که در کناری مردم خونگرم جلوه ی خاصی به خود گرفته است. در ادامه به رستوران های مشهور کوالالامپور خواهیم پرداخت.

رستورانِ زیبای می و مایک

در طراحی این رستوران از ایده های خاصی الگو برداری شده است. این مکان، رستورانی دنج و زیبا است که غذاهای خانگیِ محلی کوالالامپور آماده می‌کند. این رستوران با چیدمان بسیار شیک و ساده، اغلب بر مرغوبیت غذا متمرکز است. این رستوران در سال ۲۰۰۰ بنا شده است و غذاهای آن بر مبنای دستور پختی‌ می باشد که در طول چندین سال از خانواده‌ی صاحب این مکان، می میرانادا می باشد که دست به دست انتقال پیدا کرده است.

رستورانِ زیبای می و مایک
رستورانِ زیبای می و مایک

 

از دیگر ویژگی های این رستوران می توان این مورد اشاره کرد که مهارت اصلی آشپز این رستوران، در تهیه و طبخ ماهی پوتو می باشد که دربرگیرنده ماهی پولک‌دار است که در کنار شیر نارگیل، زیره‌ی سبز، و دیگر ادویجات خوش بو آماده می‌شود. غذای بعدب تخصصی این رستوران، مرغ سوخاری می باشد که با یک نوع هندی، بسیار لذیذ می‌شود.

رستوران اشرافی ۳۹

در مورد این رستوران می توان به این نکته اشاره کرد که رستوران ۳۹ با ارائه‌ی تجربه‌ی بی مانند از غذای اشرافی و نیز نمایی چشم نواز از برج‌های زیبای دوقلوی پتروناس، رستورانی است که از دیدن آن غافل شوید. نام این رستوران به دلیل شرایط مکانی خود است که در طبقه‌ی ۳۹ در یک برج قرار گرفته است.

رستوران اشرافی ۳۹
رستوران اشرافی ۳۹

 

اگر علاقه دارید که در مورد این رستوران بیشتر بدانید می توان در مورد گفت که دکوراسیون این رستوران بسیار رویایی، دکوراسیون میز و صندلی، در داخل و بعضی در بیرون از رستوران و در ‌بام واقع شده است که برای افرادی که ترسی ندارند تدارک دیده شده است. فهرست غذا برگرفته از سوپ دم گاو، مرغ و ماهیِ اسنپر ترش و بسیار لذیذ است. این رستوران با سرو غذای حلال، از سرو هرگونه نوشیدنی‌های الکلی جلوگیری می‌کند. ولی نوشیدنی‌های غیر الکلی دیگری نیز در این مکان پیدا می‌شود.

رستورانِ تاریکِ کی ال کوالالامپور

مطمئنا نام این رستوران برای شما واضح و روشن است، مشتریان می‌توانند از یک فهرست غذای چند منظوره و یک غافگیری، در فضایی کاملا تاریک لذت ببرند. هدف اصلی این رستوران از محیط بی نور خود، محروم کردن مشتریان از نور و برای جلب توجه‌ مشتریان به غذا می باشد که در این حالصورتت مشتریان می‌توانند بدون اینکه به چیز دیگری توجه کنند، از هر قاشق غذای خود، نهایت لذت را ببرند.

رستورانِ تاریکِ کی ال کوالالامپور
رستورانِ تاریکِ کی ال کوالالامپور

 

از دیگر مطالبی که ممکن است برای شما جالب باشد این است که فهرست غذای کلاسیک، شکل گرفته از ۴ نوع غذا است که برگرفته از یک غذای گیاهی هم می باشد. اگرچه مشتریان در زمان میل کردن غذا، دقیقا نمی‌دانند که چه چیزی را میل می کنند، ولی در پایان کار، زمانی برای مشاهده ی صورتی از غذایی که میل کرده اند را خواهند داشت. این رستوران دارای پرسنلی بر پایه ی متخصصان تاریکی می‌باشد که اکثرا نابینا یا کم‌بینا می باشند و برای کار در این رستوران به دیگر حواس خود تکیه می کنند.

مطلب پیشنهادی

جاذبه دیدنی و پرطرفدار خانواده ها در مالزی

جاذبه دیدنی و پرطرفدار خانواده ها در مالزی

با نزدیک شدن به فصل بهار بسیاری از هموطنان برای مسافرت خود برنامه ریزی می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *