خانه / کوالالامپور / جاذبه های گردشگری کوالالامپور / باغ پرندگان کوالالامپور مالزی
پارک پرندگان کوالالامپور
پارک پرندگان کوالالامپور

باغ پرندگان کوالالامپور مالزی

اگراقامت شما در شهر کوآلالامپور کوتاه است و فرصت دیدن کردن از تور های بیرون شهر کوآلالامپور را ندارید یکی از بهترین انتخاب ها برای رقم زدن لحظات خوب در سفر دیدن کردن از باغ پرندگان کوآلالامپور است. شما در این مکان می توانید دیدن پرندگان آزاد را از نزدیک تجربه کنید.

پارک پرندگان کوالالامپور
پارک پرندگان کوالالامپور

باغ پرندگان کوالالامپور مالزی در سال ۱۹۹۱ با مساحت ۲۰٫۹ هکتار و محیط زیستی بیش از ۳۰۰۰ پرنده از ۲۰۰ گونه مختلف پرندگان استوایی و دیگر پرندگان مناطق مختلف دنیا از جمله مینا، کبوتر، منقارشاخیان، ماکائو، طوطی، فلامینگو، قرقاول و مرغ در مرکز شهر کوآلالامپور راه اندازی شد. این مکان که منطقه ای موسوم به دریاچه Gardens است؛ یکی از بهترین جاذبه های گردشگری شهرکوآلالامپور و موزه ای زنده از پرندگان رنگارنگ و زیبا است. تمامی این باغ را با تور بزرگی پوشانده اند.

پارک پرندگان کوالالامپور
پارک پرندگان کوالالامپور

شما می توانید هنگام بازدید از این مکان دیدنی به پرندگان غذا بدهید، آنها را روی شانه خود قرار دهید و عکس بگیرید ، در شو آنها شرکت کنید و در زمان جوجه کشی شان آنجا باشید و جوجه هایی که سر از تخم در می آوردند را ببینید. البته لازم به ذکر است این فعالیت ها در ساعات خاصی انجام می گیرد و در موقعیت های مختلف آب و هوایی تغییر می کند. بعضی از این پرندگان که از سایز بسیار کوچک تا سایز بسیار بزرگ قرار دارند مقلد هستند و فضای فرحبخش و خاطره انگیزی را برای شما مشتریان تور مالزی خواهند ساخت. باغ پرندگان کوآلالامپور بزرگترین و مهمترین پارک دنیاست که پرندگان در آن نگهداریمی شوند و به کمربند سبزکوآلالامپور تبدیل شده است.

پارک پرندگان کوالالامپور
پارک پرندگان کوالالامپور

در این پارک پرندگان به شکل آزاد زندگی می کنند. در این باغ امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری برای بازدید کنندگان تدارک دیده شده است. یک دریاچه مصنوعی که شما می توانید در آن قایق سواری کنید، فضایی عالی و بسیار زیبا برای قدم زدن، محل هایی مشخص برای ورزش و بازی بچه ها و استراحت کردن از جمله این امکانات ورزشی و رفاهی هستند.

پارک پرندگان کوالالامپور
پارک پرندگان کوالالامپور

این پارک بزرگ که از ۹ صبح تا ۷ بعد از ظهر در خدمت بازدید کنندگان است ؛۴ بخش مجزا دارد که در سه بخش آن پرندگان آزادانه در محیط باغ پرواز می کنند. در بخش چهارم هم گونه های خاصی از پرندگان در قفس های بزرگ قابل مشاهده هستند. این باغ پرندگان در مرکز شهر کوآلالامپور قرار دارد و شما به راحتی می توانید با تاکسی یا با اتوبوس jalan Sultan Mohamed و یا خط ۲۲و ۳۸ ازLebuh Pasar Besarخود را به این مکان برسانید و از بازدید از این جاذبه گردشگری فرحبخش و زیبای کشور مالزی و شهر کوآلالامپور لذت ببرید.

بازدید پارک پرندگان کوالالامپور
بازدید پارک پرندگان کوالالامپور

مطلب پیشنهادی

پارک های ملی مالزی

مالزی کشوری چند فرهنگی با پرسپكتیو و طبیعتی تماشایی است که این نعمت ها را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *