خانه / پنانگ / هتل های پنانگ / هتل اورگرین لورل پنانگ

هتل اورگرین لورل پنانگ

در این موضع و آنجا ترانسفر فرودگاهی قابل استعمال است که مسلماً جدا از مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه اقامت تان در نظر گرفته می شود. در بخش استجابت می توانید ۲۴ ساعته با کارمندان ارتباط داشته باشید و از انبار چمدان چیز نیز بهره ببرید. تبدیل ارز و راهنمای سیاحت نیز در بخش تصویب دیده می شوند  اینترنت در تمام نقاط هتل برای كاربرد مهمانان تهیه شده و مسلماً مفتی و غیررایگان است. پارکینگ نیز برای هر اتاق بدون نیاز به رزرو قبلی و به صورت مفتی و غیررایگان وجود دارد و شما امکان دربست دستگاه از این مكان خواهید داشت. در ادامه در مطلب هتل های پنانگ در مورد هتل اورگرین لورل پنانگ بیشتر می گوییم.

آسانسور، چرخ حمل بار و امکاناتی برای نفوس کم توان و زمینگیر خسته در هتل اورگرین لورل پنانگ چیز است. ایضاً امکان كاربرد از خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی با آهار بورس علی حده برای مهمانان در هتل آماده سازی شده است. مایه فکس و کپی، کافی نتی کوچک و اتاق هایی برای به جاآوری کنفرانس، خصوصی سفرهای کاری هستند. نگهداری از کودکان در این هتل ایفا به جریان انداختن می گیرد.کارمندان در این مكان به زبان انگلیسی و مالایایی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۵:۰۰ و ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

امکانات تفریحی هتل اورگرین لورل پنانگ

سرگرمی های گونه گونی تلون برای شما در اینجا وجد دارد. می توانید در استخر روباز شنا کنید و یا در کنار آن، روی تخت ها دراز کشیده و ساكت آرامش نمایید. یک انجمن بدنسازی برای كاربرد مهمانان درست شده است. جکوزی و سونا نیز از دیگر تفریحات شی در هتل لحاظ می شود. یک زمین تنیس هم در این موضع و آنجا وجود دارد که مسلماً كاربرد از آن رایگان نیست. برای کودکان یک اتاق بازی مدل سازی شده که افزون علاقه مند کننده و جذاب است.

رستوران های هتل

مهمانخانه چینی اورگرین (Evergarden Chinese Restaurant): این مطعم غذاهای چینی و حتماً بین المللی دارد و از ۶:۳۰ صبح تا ۱۰ شب باز است. شما می توانید همه وعده های غذایی را در این موضع و آنجا میل کنید.کافه لورل (Cafe Laurel): کافه شیک و دوست داشتنی هتل، صبحانه، ناهار و شام سرو می کند و بوفه ای با غذاهای بین المللی دارد.کافه لابی (Lobby Lounge): در لابی می توانید بنشینید و از اسنک ها و میان وعده های بامزه ای که برای شما تهیه دیده، نوش جان کنید. موزیک زنده در این کافه از ساعت ۸ تا ۱۲ شب (به جز دوشنبه ها) اجرا می شود.

امکانات اتاق های هتل

همه اتاق ها دارای ریا نامرغوب و کولر هستند و اینترنت وای فای و سیمی مفتی و غیررایگان در حد شماست. كامپیوتر) كنار صفحه تخت اتاق ها، شبکه های جهانی و کابلی را پخش می کند و تلفن نیز برای شما قرار داده شده است. سرویس حمام، دارای متاع آرایشی-بهداشتی، حوله لباسی و سشوار است. یک گاوصندوق هتلی برای مهمانان تمهید شده و هم اتاق ها دارای سرویس استقبال ۲۴ ساعته هستند.دستگاه قهوه/چای ساز و بطری های آب معدنی بلاعوض :صفت بی مزد از دیگر كالا مورد نیاز شماست. برای شما جریده نیز به صورت مجانی آورده می شود.

انواع اتاق های هتل

اتاق دولوکس با دید دریا: ۳۲ متر مربع هستند و یک تخت دو نفره کینگ یا ۲ تخت تک‌نفره دارند. اتاق سوپریر با دید دریا: با اندازه مساحت اندازه گیری ۳۲ متر مربع، می توانید ۱ تخت دو نفره یا ۲ تخت تک‌نفره در آن ها ملاحظه کنید.سوئیت اکسکیوتیو: این سوئیت ها ۶۴ متر مربع هستند و یک تخت دو نفره کینگ دارند. اتاق دولوکس دبل یا تویین: آن‌ها، ۳۲ متر مربع هستند و یک تخت دو نفره یا ۲ تخت تک‌نفره دارند.

مراکز خرید نزدیک

مرکز خرید گورنی پاراگون: تا این فروشگاه ۵۰۰ متر وهن آسیب دارید. ۱۵ لطیفه پیاده روی تا این موضع و آنجا خواهید داشت و تاکسی شما را ۶ دقیقه ای می رساند. مرکز خرید گورنی پلازا: این مرکز خرید ۵۰۰ متر از شما دورتر است که پیاده ۸ دقیقه ای و با تاکسی ۶ دقیقه ای می رسید.

مرکز خرید استریتس کوئِی: حدود ۲٫۶ کیلومتر تا این بوتیك وهن آسیب دارید که باید حدودا ۱۵ لمحه را توسط تاکسی، طی کنید. البته كشتی نیز به این مقصد می رود که ۱ ساعت و ۴۰ لطیفه زمان می برد.

نانگ تایم اسکوئر: ۹ کیلومتر مسافت آن را می توانید با تاکسی ۱۳ لطیفه ای طی کنید. با اتوبوس، ۱ ساعت و نیم در راه خواهید بود.رِینبو اسکای واک در کومتار: ۹ کیلومتر تا هتل اورگرین لورل پنانگ فاصله دارد. تاکسی شما را ۱۳ دقیقه ای می رساند و با كاپیتان ۱ ساعت و ۲۰ لطیفه بعد می رسید.مرکز خرید کومتار: این مغازه تا شما ۳ کیلومتر فاصله دارد که توسط تاکسی می توانید ۱۵ لمحه ای به آنجا برسید. راكب شما را بعد از ۱ ساعت و نیم می رساند.

مرکز خرید پرانگین: ۱ کیلومتر از هتل دورتر است. اگر تاکسی سوار شوید حدود ۱۵ لطیفه در راه خواهید بود. توسط اتوبوس نیز به ۱ ساعت و ۲۲ نكته لحظه زمان نیاز دارید. موزه واندر فود: این موزه حدودا ۳٫۷ کیلومتر گزند تفرق اش تا هتل است که توسط تاکسی ۲۸ لمحه ای به آنجا می رسید. با راكب ۱ ساعت و نیم در راه خوابید بود.قلعه کورنوالیس: مسافت این قلعه تا هتل، ۳٫۸ کیلومتر است که تاکسی شما را بعد از ۱۰ لطیفه و هواپیما) و راننده خلبان ناخدا بعد از ۱ ساعت و نیم می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *