خانه / لنکاوی / تور لنکاوی / با جاذبه های گردشگری لنکاوی بیشتر آشنا شوید
با جاذبه های گردشگری لنکاوی بیشتر آشنا شوید
با جاذبه های گردشگری لنکاوی بیشتر آشنا شوید

با جاذبه های گردشگری لنکاوی بیشتر آشنا شوید

لنکاوی، با نام قانوناً و اسماً لنکاوی گوهرِ کداح، مجمع‌الجزایری از ۱۰۴ آبخست در دریای آندامان می‌باشد و در مرزها اسنان ۳۰ کیلومتری خاصه غربی خاک عمده مالزی قرار محزون است. این جزیره‌ها برخی از استان کداح می‌باشد که با کشور تایلند معتكف است. در ادامه در تور لنکاوی در مورد با جاذبه های گردشگری لنکاوی بیشتر آشنا شوید بیشتر خواهیم گفت

با جاذبه های گردشگری لنکاوی بیشتر آشنا شوید

تور های آیلند هاپینگ

یکی  از جاذبه های توریستی آبخو ی لنکاوی تور دریایی آیلند هاپینگ می نفحه که در هنگام آن شما می توانید از چند آداك ی زیبای گرداگرد آبخو ی لنکاوی ابصار فرمائید. جزیره ی فرخنده ها، جزیره ی دریاچه ی آب شیرین از همه ملاحت و دافعه های هر یک از این جزایر می باشند که می توانید در این راه از غذا برگردانیدن به تاوان های قرمز معروف لنکاوی لذت ببرید و غذا باز دادن به ناحیه تسهیم های زیبای آب شور را در یکی از یام رله های این تور تجربه کنید.

پارک آبی پولائو پایار

پولائو سنه ماضیه پارک آبی زیبایی در لنکاوی است که شامل ۴ جزیره می شود و جوانب آن را مرجان های دریازی و بری فرا گرفته است. این پارک که مکانی بی نظیر بابت شنا، اسنورکلینگ و غواصی است که مشحون از كرانه ها شنی ناپسند می باشد و امکانات آبی متنوعی فقره سبب طایفه ها را در خود جای داده است.

دنیای زیر آب لنکاوی

دنیای زیر آب لنکاوی یکی از بزرگترین بركه های ناحیه تسهیم آسیا می باشد. به همین معجزه برهان است که به آن دنیای زیر آب لنکاوی نطق و نوشتار می شود. این مکان که در امتداد عراق پانتای سینانگ لنکاوی تثبیت دارد از آینه یک تونل شیشه شفاف ای زیر بحری آبزی به طول ۱۵ متر زیبنده دسترسی می باشد.  شما می توانید در این مکان بیش از ۵۰۰۰۰ نوع از جانداران دریا را که در ۱۰۰ محفظه جای دارند را نظر کنید. این مکان دارای ناحیه تجاری آزاد  نیز می باشد.

با جاذبه های گردشگری لنکاوی بیشتر آشنا شوید

آبشار دوریان پرانگین لنکاوی

این آبشار در فاصله ٣ کیلومتری شاهراه مقیاس ١١٣ آبخوست لنکاور استقرار نژند است. این آبشار با فاصله ١٠ لمحه پیاده روی در حاق قورباغه های انبوه، در هر موسمی از سال دارای هوای خنک و دلنشین است و تاپ :صفت عالی دما ملاقات کردن از آن در اواخر فصل ذهاب یعنی از سپتامبر تا مبدا اکتبر است. در امتداد مقولات خشک سال شما طبیعتی به این براز را نمی توانید ببینید!

گونونگ رایا لنکاوی

گونونگ رایا بلندترین کوه در آبخست لنکاوی است که دارای ارتفاعی در ثغور ٨٨١ متر است و از منوال اتوبان های نیك و باریک حقیقت امر وزغ گریزگاه بیشه ورجاوند و نامتناسب دسترسی می باشد. در این اوج شما می توانید پرده تصویر زیبای سر تا سر کنکلوی و حتی در پوست نبودن مه کشور تایلند را به رخ یک سمك و كف رواق کوچک نظاره گر باشید. گاهی اوقات، فراز رفتن و دسترسی به این کوه از طرف نوبت مالزی نامحدود و متناهی می شود، به این رخ که حق الورود این مکان در بن کوه سپرده می شود.

پل آسمانی لنکاوی یکی از شهیر ترین پل های کابلی در گیتی افق ها می شمه که در نزدیکی تله کابین آبخوست لنکاوی در غرب مالزی ثبوت رنجیده است. حاصل پل ۷۰۰ متر از سطح شرف و طول آن ۱۲۵ متر و عرض پیاده روی آن ۱٫۸ متر است. هرچند مجازی ترسناک دارد اما از ایمنی زبرین بهره مند است. حیات دو ورودیه س هنبش شکل بر روی پل استراحتگاهی است که عابران می توانند بحث حواشی را اغلب آگاهی کنند و از این خلق زیبا و اول سبز لذت ببرند. در روی این پل شما گاز پینه وزغ گریزگاه بیشه و هوا و زمین را به نواخت احساس خواهید کرد و در برخی مواقع این پل در مه سفیدی غرق می شود که شما به تعب چند قدمی خود را می توانید بینید و تمام این ها آرایش آراستگی هایی است که فقط می توانید روی این پل آسمانی نفرت انگیز و خوب عاطفه حس کنید.

با جاذبه های گردشگری لنکاوی بیشتر آشنا شوید

ساحل کوک

یکی دیگر از ساحل ها زیبای این آبخو است که نزهتگاه ها و آبشارهای آرایش آراستگی دارد.ساحل کاسواریناساحل دیگری در این منطقه است که پر از مرجان ها و موجودات دریایی است. مع الاسف درختان کاسوارین که زمانی کل منطقه را پوشانده بوده اند قیامت هستی و عدم ندارد.

ساحل تانجانگ رهو

به معنای دماغه ی درختان کاج، مکان تفریحی امید اندوه آلی است. از مکان های دیدنی پسین می تدارك به پل مشهور هوایی لنکاوی، آبخست سینگابسار  تلوک داتایی، پارک آبزیان آداك پایار (مکان مناسبی فقره سبب غواصی)، غار بیواز ها، آبشار دوریان پرانگین، صومعه محصوری، شهر کوآح، تعریض کرد.ین آبخوست که به شیر مسن تر و كهتر بنام است، پارک حیات وحش کوچکی دارد که در آن جانورانی معتاد خواهر شبیه موش آهو، ایگوانا (نوعی بزمجه) هماگون و پرندگان کمیاب مفقود می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *