خانه / لنکاوی / رستوران های معروف لنکاوی
رستوران های معروف لنکاوی
رستوران های معروف لنکاوی

رستوران های معروف لنکاوی

در کنار لذت از جذابه های فوق العاده ی مالزی و دیدن شگفتی های این کشور می توانید از غذای های بسیار لذیذ روستوران های معروف لنکاوی نیز لذت ببرید. در ساخت این رستوران ها دقت شده است که در بهترین قسمت شهر لنکاوی قرار داشته باشد و از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه برای تهیه یک غذای بسیار لذیذ استفاده شود. در ادامه شما را با رستوران های مختلف این شهر زیبا بیشتر آشنا خواهیم کرد.

رستوران فیش فارم

رستوران فیش فارم لنکاوی یکی از برترین روستوران هایی می باشد که در شهر لنکاوی ، غذاهای آبزیان خوراکی برای شما تهیه می کند. در این رستوران که در یک فضای بسیار سرسبز و زیبا واقع شده است، خواهید توانست از غذایی بسیار لذیذ و ارزان قیمت لذت کافی را ببرید. محیط داخلی رستوران به شکل کشتی دزدان دریایی طراحی شده است و فانوس دریایی بسیار جذاب که از سقف رستوان آویزون شده است.

رستوران فیش فارم
رستوران فیش فارم

 

و همچنین عرشه کشتی که در این رستوران ساخته شده است فوق العاده دیدنی می باشد. این عرشه در محیط  بیرونی رستوران می باشد که نمای بسیار زیبایی از دریای آندامان را برای شما به ارمغان می آورد. در اینجا میگو خرچنگ، و دیگر آبزیان خوراکی وجود دارد.آدرس این رستوران در Mukim Kuah می باشد.

رستوران غذای دریایی

یکی از دیگر از بهترین رستوران های لنکاوری این رستوران می باشد. برترین رستورانهای غذای دریایی در لنکاوی، تلفیقی از غذاهای بسیار خوشمزه و نمایی چشم نواز از دریای آندامان می باشند. لنکاوی یک مرکز گردشگری فوق العاده سرسبز برای گردشگران تور مالزی خواهد بود که به دلیل وجود روستاهای زیبای ماهیگیری در ادامه ی خط ساحلی، مناسب ترین غذاهای دریایی در مالزی را برخوردار می باشد و میزان زیادی از رستوران های لنکاوی در داخل هتل ها واقع شده اند اما رستوران های شیک و بزرگ زیادی در حاشیه  و کنار شهر به شکل مستقل فعالیت می نمایند.

رستوران غذای دریایی
رستوران غذای دریایی

 

مطلبی که در این شهر بسیار واضح می باشد این است که رستورانهای مناسب لنکاوی اغلب در قلب شهر واقع شده اند که دقیقا مثل شهر پنتای سنانگ می باشد. اگه برای ماه عسل به سراغ یک مکان مناسب می باشید، حتما سری به رستورانهای ساحلی فوق العاده ی لنکاوی بزنید.

 

 رستوران غذای دریایی شین می

یکی دیگر از بهترین رستوران هایی که می توان در ادامه برای شما مثال بزنیم این رستوران فوق العاده است که در دهکده غذای دریایی شین می که در روستای ماهیگیری داخل پنتای کوک واقع شده است، برای که برای مسافران هتلهای شرایتون و دانا لنکاوی می باشد و از سرویس اینترنت پرسرعت رایگان برخودار می باشد.

 رستوران دهکده غذای دریایی شین می
رستوران دهکده غذای دریایی شین می

 

در ادامه میتوانیم گونه های مختلف غذاهای دریایی چینی و تایلندی رو برای میل کردن به مهماندار سفارش دهید. ساعت کاری این رستوان از ظهر تا نیمه های شب می باشد و در خیابان Langkawi قرار گرفته است.

 

 

مطلب پیشنهادی

شهر لنکاوی مالزی

معرفی شهر لنکاوی (langkawi)

شهر زیبای لنکاوی که می توانید در تور مالزی از آن دیدن کنید، مجمع الجزایری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *