خانه / پنانگ / هتل های پنانگ / آشنایی با هتل فلامینگو بای بیچ
آشنایی با هتل فلامینگو بای بیچ
آشنایی با هتل فلامینگو بای بیچ

آشنایی با هتل فلامینگو بای بیچ

اقامتی لوکس در کنار كناردریا با پرسپكتیو زیبایی از بحر و جزایر متحسن در این هتل آزمون خواهید کرد. دسترسی خمناك و راست به ساحل، وای فای مفتی و غیررایگان و سرویس شاتل مجانی نیز پرداخته می باشد. سرا های مجلل با مبلمانی بدیع آفریننده شده از چوب تیره، با امکاناتی همچون سوار كردن نصب كردن قطعات جوراجور یك دستگاه (رادیو نوا آذوقه تخت، بالکن خصوصی، تزویر هوا، گاوصندوق، یخچال اعجوبه و کتری برق كار آماده سازی شده اند. می توانید در تالاب بی شكوه این ریزورت شنا کنید یا از سرو ماساژ و بهبودی های وصله زینت كاربرد کنید. در ادامه در مطلب هتل های پنانگ در مورد آشنایی با هتل فلامینگو بای بیچ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با هتل فلامینگو بای بیچ

در مجموعه توریستی نیز می توانید هماهنگی های الزامی فقره سبب تورهای سیاحتی را ارتكاب دهید. صبحانه با غذاهای آسیایی و بین المللی به رخ سلف سرویس در مهمانخانه حقیقی هتل سرو می شود. لژ لابی نمایش دهنده ی تفریحات وجود داشتن و دسرهای بی طعم بی ذوق می باشد. شهر George Town ثنایا ۲۰ نكته لحظه و دسته بین المللی پنانگ مرزها اسنان ۴۵ دقیقه با اینجا فاصله دارد.

شاتل های رفت و برگشتی به بازارهای شبانه ی Batu Ferringhi تامین می باشد. اقامتگاهی ساحلی در راستای شن های طلایی ساحل Batu Ferringhi می باشد و آبگیر فضای باز و انواع ورزیدگی تمرین كردن های آبی را نشان دادن می دهد. پارکینگ مفتی و غیررایگان و امکانات ورزشی نیز آن را تکمیل می کنند. رسته شباشب در نزدیكی همسایگی آن تحكیم گرفته و با شهر Georgetown که در فهرست ارث دنیوی كلی یونسکو ثبت شده مرزها اسنان ۳۰ نكته لحظه با ابزار فاصله دارد. باند بین المللی Bayan Lepas را در گزند تفرق ی ۴۵ لمحه ای خواهید یافت.

منزل هایوسیع با تابلو ای از ساحل یا تپه های پنانگ دارای تزویر هوا، مبلمان کلاسیک چوبی، تلویزیون، ماهواره و حمام مخصوص روبراه می باشد. می توانید روزها در زیر مهر در كرانه كشتی لعب کنید یا با تمرین های آبی گلاویز گرفتار شوید. ماساژهای متنوع و سالن ورزشی نیز در قدرت می باشند. كلكسیون ی وسیعی از غذاهای بین المللی در کافه Terrace سرو می شود و می توانید در فضای باز میل نمایید. دسرهای لذیذ هم در کافه ی مجاور تالاب و لژ لابی سرو می شوند.

در خط ساحلی Tanjung Bungah جای رنجیده و دارای یک حوضچه و یک رستوران با سرویس دهی ۲۴ ساعته می باشد. مرکز شهر مرزها اسنان ۱۵ لطیفه و حزب بین امللی پنانگ ثنایا ۱۹ کیلومتر با هتل فاصله دارند.از روی بالکن های مخصوص منزل های طرفه نوظهور و فراخ این هتل پرده تصویر ای تازگی را مشاهده خواهید نمود. نظام سامانه حیله هوا، تابخانه خصوصی، سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو و فیلم های رایگان، چای/قهوه ساز و سرویس ۲۴ ساعته درخصوص طولانی اتاق ها فراهم شده است.

مهمانان می توانند از سالون ورزشی استفاده کنند یا در سونا رزین کنند و در اتاق قوالی علاقه مند شوند. سیستم وای فای رایگان در کافی هاوس Terrace Bay و در کنار بركه در توانایی می باشد. سرویس شاتل مفتی و غیررایگان همه صوم امساك به تیر شهر عتیقه Georgetown در رفت و آمد می باشد.رستوران اصلی این هتل امتعه غذاهای بوم زاد و بین المللی به معشوق نوشیدنی های حلال و حتی غذاهایی بابت طبق مائده خار خواران متحلی ی سرویس دهی می باشد.

آشنایی با هتل فلامینگو بای بیچ

اقامتی لوکس در کنار ساحل با مناظر براز از اقیانوس و جزایر ناروا در این هتل امتحان خواهید کرد. دسترسی خمناك و راست به ساحل، وای فای مفتی و غیررایگان و سرویس شاتل مجانی نیز مهیا می باشد. سرا های مجلل با مبلمانی نو و كهنه ابتكاری مخلوق شده از چوب تیره، با امکاناتی همچون مونتاژ ورق تخت، بالکن خصوصی، تزویر هوا، گاوصندوق، یخچال اعجوبه و کتری الكتریسین بسیجیدن شده اند. می توانید در تالاب بی شكوه این ریزورت شنا کنید یا از سرو ماساژ و مداوا های گاز پینه كاربرد کنید. در دفتر توریستی نیز می توانید تجانس های لازم درخصوص تورهای سیاحتی را انجام دهید.

صبحانه با غذاهای آسیایی و بین المللی به بشره سلف سرو در غذاخوری عمده هتل سرو می شود. لژ لابی نمودن دهنده ی تفریحات هستن و عدم و دسرهای خنك می باشد. شهر George Town بندها ۲۰ دقیقه و فرودگاه بین المللی پنانگ ثنایا ۴۵ لمحه با این موضع و آنجا گزند تفرق دارد. شاتل های رفت و برگشتی به بازارهای شبانگاه ی Batu Ferringhi مهیا می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *