خانه / اطلاعات سفر به مالزی / آشنایی با کاخ سلطنتی جواهر شرق
آشنایی با کاخ سلطنتی جواهر شرق

آشنایی با کاخ سلطنتی جواهر شرق

یکی از باشکوه ترین کاخهای گیتی افق ها خلق شده در مالزی . این کاخ خسروی توسط والادگر سازنده شهره “بیل بنزلی” طراحی شده و یکی از باشکوه ترین و مختص به فردترین کاخهای دنیا به سرشماری میرود.“فون وانگ” عکاسی است که بابت عکاسی از داخل جدیدترین کاخ سلطنتی مالزی جلب شد و عکسهای وی نمایشگر فدایی از یکی از باشکوه ترین کاخهای آفاق ساخته شده در مالزی در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری مالزی در مورد آشنایی با کاخ سلطنتی جواهر شرق بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با کاخ سلطنتی جواهر شرق

 

این کاخ پادشاهی مداخله بنا اسمی “بیل بنزلی” مدل سازی شده و یکی از باشکوه ترین و مخصوصمخصوص :صفت خاص به فردترین کاخهایجهان به سرشماری میرود.“فون وانگ” عکاسی است که فقره سبب عکاسی از در جدیدترین کاخ سلطنتی مالزی جلب شد و عکسهای وی نمایشگر برخیاز قسمتهای این کاخ است.باشکوه‌ترین کاخ‌های كرانه ها و انفس در مالزی تصاویرکاخ جواهرات شرق در کوالاترنگانو آفریده شده و دارای ۱۰۰ خانه است.

حوض روبه روی درب ورودی این کاخ ماخوذ از هنر اسلامی است.باشکوه‌ترین کاخ‌های دنیا در مالزی تصاویرستونهای کاخ به منوال دین کاخ الحمرا در اسپانیا که یکی از مشهورترین بناهای اسلامی كرانه ها و انفس به احصائیه میرود ساخته شده است.

باشکوه‌ترین کاخ‌های عالم در مالزی تصاویراز رستاخیز اثر جواهرات شرق این است که هر کدام از ۱۰۰ حجره کاخ کاملا دیگرگون از دیگری ساخته شده است.باشکوه‌ترین کاخ‌های آفاق در مالزی تصاویردر ازخودگذشته قسمتهای این کاخ میتوان سطوت معماری سجیه آفریقا را نیز نظر کرد.

باشکوه‌ترین کاخ‌های كرانه ها و انفس در مالزی تصاویر تکرارا طرحهای اسلامی در سالنهای انس این کاخ آن را بیش باشکوه تر و با وقار تر آرم میدهد. باشکوه‌ترین کاخ‌های جهان در مالزی تصاویر در دهلیز قصر جواهرات شرق میتوان معماری ملوث خیسانده با آداب شناسی مراکشی را از نزدیک سیر کرد.استفاده از کاشی و سرامیک در معماری و استفاده از ادوات تزئینی عتیقه از مشخصه ها مجازی کاخ است که درهمه جا دیده میشود.ساخت کاخ جواهر شرق در کوالاترنگانو مالزی ۱۵ سال به طول انجامید.

آشنایی با کاخ سلطنتی جواهر شرق

جواهر شرق ترکیب باشکوهی از هنر معماری، فرهیختگی اسلامی و شکوه شاهنشاهی به احصائیه میرود.کاخ سلطنتی جواهر شرق پوشیده از لوسترها، گنبدها و ستونهای پرپشت در سالنهای مبصر بزرگ تر و باشکوه است.باغ کاخ سلطنتی گوهرها شرق نیز با مكاشفه وحی القا از نقوش اسلامی نقشه كشی شده است.

 

مطلب پیشنهادی

نحوه ی اخذ ویزای کار مالزی

نحوه ی اخذ ویزای کار مالزی

کشور مالزی از كاملاً کشورهای آسیاییست که در سال های انتهایی به رشد اقتصادی درخور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *