خانه / کوالالامپور / جاذبه های گردشگری کوالالامپور / پارک آهو کوالالامپور (Deer Park Kuala Lumpur)
پارک آهو کوالالامپور
پارک آهو کوالالامپور

پارک آهو کوالالامپور (Deer Park Kuala Lumpur)

پارک آهو کوالالامپور (Deer Park Kuala Lumpur) بخشی از باغ دریاچه کوالالامپوره که با مساحت ۲ هکتاری خود جایگاه گونه های مختلف آهو و گوزن از جمله آهوهای زیبا و خالدار هندی، گوزن سمبر  و گوزن زرده که با توجه به زندگی طبیعی آهو ها طراحی شده. همچنین می تونید موش آهو (Mouse deer) کوچک ترین جانور سم دار که موجودی مشهور در فرهنگ عامه اندونزی و مالزیه، رو از نزدیک ببینند.

پارک آهو کوالالامپور
پارک آهو کوالالامپور

اگه در سفر با تور کوالالامپور ، با کودکانتان همراهتون هستن، با رفتن به پارک های کوالالامپور می تونید فرزندانتان رو هیجان زده کنید. این پارک علاوه بر آهوان زیبا طبیعت فوق العاده زیبای داره که کلبه های چوبی و حصیری این پارک و پل سفید رنگی که در دل طبیعت قرار داره در نوع خود بی نظیره.

اگه سوالاتی در مورد این موجودات باشکوه داشته باشین، می تونید از مسئولان نگهداری آهوها بپرسین. اونا شما رو با جزئیات و حقایق جالب در مورد گوزن در پارک آشنا خواهند کرد.

در این پارک که از جاذبه های گردشگری کوالالامپور است، آهوان آزادانه در رفت و آمدن و بعضی وقتا اونقدر به بازدیدکنندگان نزدیک میشن که می تونید اونارو لمس کنیدو بهشون غذا بدین. هزینه ورودی پارک هم رایگانه. ساعت بازدید از ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر هرروز هفته هست.

در میان درختان پیاده روی کنین و از سفرتون لذت ببرید. راستی موقع رفت و آمد توی پارک دقت کنید، بسیاری از پله ها شیب تند دارند. ممکنه درفصول گرم، گرمای هوا هم مقداری شما را اذیت کنه پس توصیه میشه لباس خنک بپوشید. برخی از گردشگران هم شاکی هستن که فقط ۳، ۴ تا گوزن در یک محیط کوچیک واسه گردشگرا نشون میدن و توصیه می کنن که ارزش اتلاف وقت رو نداره. با این حال، یک جای خوب برای استراحت و خواندن یک کتاب زیر چادر ارائه شده. محیط آرام و خوبی هم برای دویدن در اطراف پارک وجود داره.

پارک آهو کوالالامپور
پارک آهو کوالالامپور

مطلب پیشنهادی

پارک های ملی مالزی

مالزی کشوری چند فرهنگی با پرسپكتیو و طبیعتی تماشایی است که این نعمت ها را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *