خانه / لنکاوی / هتل های لنکاوی / هتل بی ویو لنکاوی

هتل بی ویو لنکاوی

هتل بی ویو لنکاوی

مشخصال کلی هتل

نام کامل: The Bayview Hotel Langkawi

ستاره های هتل: ⭐️⭐️⭐️⭐️

موقعیت: لنکاوی

تعداد اتاق ها: ۲۸۲

وب سایت هتل

هتل ۴ ستاره بی ویو لنکاوی با پذیرشی شبانه روزی پذیرای مسافرین و گردشگران تور مالزی خواهد بود. این هتل با امکانات تفریحی و رفاهی متنوع و فراوان در منطقه ی تجاری شهر کوآه قرار دارد و با چشم انداز زیبای دریا و تپه جاذب مسافران در هر فصل و روز از سال است.

اتاق های هتل بی ویو لنکاوی
اتاق های هتل بی ویو لنکاوی

اتاق های هتل بی ویو لنکاوی با امکانات مدرن و خدمات و مزایای از جمله فضای کار بزرگ ، حمام شخصی و اینترنت رایگان است. از دیگر مزایای این هتل می توان به سالن بدنسازی ، آب گرم معالجات سنتی ، زمین گلف ، اتاق آواز کاراکی ، سونا و استخر ، روزنامه ، اتاق بدون سیگار و پاک ، انبار بار و چمدان ، آسانسور و گاوصنذوق را نام برد. هم چنین در این هتل میتوانید صبحانه ، نهار و شام خود را در رستوران های متنوع محلی و بین المللی و چینی با نام فوئنیکس میل نمایید.

استخر هتل بی ویو لنکاوی
استخر هتل بی ویو لنکاوی

در هتل بی ویو میتوانید سوغاتی های خود را قبل از بازگشت به دست عزیزانتان برسانید. این هتل با سرویس رایگان ارسال سفارشات این امکان را به شما میدهد که آنچه را که میخواهید به اقسی نقاط جهان ارسال کنید.

موقعیت مناسب جغرافیایی این هتل با نزدیکی ۲۵ دقیقه ای و فاصله ی ۱۳ کیلومتری تا فرودگاه و ۵ دقیقه ای یا ۳ کیلومتری تا ترمینال شانس انتخاب خود توسط گردشگران و مسافران طالب دیدن جاذبه های دیدنی مالزی را، بالا برده است. هم چنین این هتل سرویس های رایگان فرودگاه بر، بازاربر و ساحل بر را دارا می باشد.

اگر حیوان خانگی خود را آنقدر دوست دارید که در سفر ها همراه خود میبرید این هتل انتخاب مناسبی برای شما نیست. یکی از قوانین این هتل ممنوع بودن ورود حیوانات خانگی است.

مطلب پیشنهادی

هتل بلا ویستا لنکاوی

هتل بلا ویستا لنکاوی (bella vista hotel langkawi)

هتل بلا ویستا لنکاوی (bella vista hotel langkawi) یکی از هتل های لنکاوی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *